تقویم اجرایی و برنامه زمانبندی طرح

با توجه به اینکه وسعت و تعداد مورد نظر برای اجرای این طرح از توان اجرایی ستاد مادران آسمانی به تنهایی خارج است بنابراین توجیه و آماده سازی گرو های مردمی در دستور کار قرار گرفت و از سراسر شهر تعداد 100 گروه مردم نهاد با اعلام آمادگی برای حضور در این طرح برنامه ریزی شدند . مدیران با تجربه ما همراه با نیرو هایشان برای هدایت آنان در پنج ستاد در جای جای شهر مستقر می شوند.

 

بر این اساس، ثبت نام متقاضیان از اسفند ماه آغاز خواهد شد. و پس از آن براساس نقشه های جغرافیایی و آمایش آدرس منازل، تیم های موتوری و خودرویی با انواع ترکیب از جمله تیم های متاهلی و مجردی با ظرفیت حداقل 4 نفر تقسیم بندی خواهد شد.

در این میان تیم پشتیبانی وظیفه خود که تهیه و آماده سازی ملزومات را برعهده دارد بدلیل تقارن با تعطیلات عید نوروز تا تاریخ 15 اسفند به پایان می رساند.

اما امسال طرح مادران آسمانی در شرایطی هشتمین دوره خود را پیش رو دارد که برنامه ریزی‌ها برای دیدار 15000 مادر شهید در هفته پایانی سال در کل کشور و سایر کشورهای محور مقاومت در حال انجام است. در همین راستا گل، هدایا و الواح یادبودی برای این عزیزان پیش بینی شده که انشاالله طی این دوره از طرح به دست این مادران بزرگوار خواهد رسید.

با توجه به گستردگی و کثرت برنامه‌های این دوره، همراهی مردم و مسئولین و مشارکت آنان می‌تواند کمک بسزایی جهت هر چه بهتر برگزار شدن این طرح بنماید.

روز 21 اسفند آغاز فعالیت تیم های توزیع خواهد بود که براساس ترکیب جغرافیایی به سرتاسر شهر اعزام خواهند شد و این روند تا پایان سال روز 30 اسفند ادامه می یابد.

در روز مادر مادران شهدا را از یاد نبریم ...

مقام معظم رهبری

خانواده‏ ى شهيدان و ايثارگران از نظر تأثير و ارزش رفتار و حركت، فقط با خود شهدا قابل مقايسه هستند. زمينه‌اي براي انقلاب و گنجينه و سرمايه‌اي براي انقلاب بهتر از خانواده‌هاي شهدا نيست

گالری

تماس باما

 info [at] arsh.ir

 تلفن: 76700411-021

پشتیبانی فنی : 77736521-021

  اینستاگرام

  تلگرام