• Icon 01
  • Icon 02
  • Icon 03
  • Icon 03
  • Icon 05
  • Icon 06
  • Icon 07
  • Icon 08

 

اتفاقات عجیب و شگفت‌آور این دوره، که عمدتا ناشی از غافلگیر شدن 50 مادر شهیدی بود که مورد بازدید قرار گرفتند و همچنین دعای خیر این مادران مستجاب الدعوه، منجر به این شد تا جوانان مجری طرح، عزم خود را بیش‌از‌پیش جزم کرده و مقدمات را برای برگزاری هر چه بیشتر و بهتر طرح در سال‎های آینده آماده نمایند.

پس از برگزاری جلسات متعدد تصمیم گرفته شد تا ستادی متمرکز جهت اجرای این طرح در مسجد محله تشکیل شده تا بتوان طرح را، چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی گسترش داد.ستادمردمی طرح بین‌المللی مادران آسمانی از همان بدو تشکیل، تلاش نمود تا با فراهم کردن شرایط و امکانات بیشتر، فضا را برای حضور حداکثری مردم، گروه‌ها و تشکل‌های مردمی در طرح آماده سازد.

با الطاف کریمانه حق تعالی، این طرح با استقبال خوبی از سوی گروه‌های مختلف مردمی مواجه گردید؛ به طوری که بعد از اجرای چند دوره از طرح، گستره اجرای آن به سراسرکشور کشیده شده و گروه‌های مختلفی در سرتاسر ایران اسلامی و حتی خارج از مرزها آمادگی خود را برای اجرای این طرح اعلام نمودند.

در هفتمین دوره از این طرح با نظر لطف حضرت زهرا (س) علاوه بر ایران، دو کشور عراق و لبنان نیز در گستره اجرای طرح قرار گرفته و به طور کلی تعدادی بالغ بر 1000 مادر شهید طی این دوره مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

پس از گسترش یافتن بیش‌از‌پیش طرح، مجموعه‌های مختلفی از جمله هیئات مذهبی، انجمن‌های اسلامی، مساجد، پایگاه‌های بسیج، گروه‌های جهادی، مدارس، تشکل‌های دانشجویی و ... در سراسر کشور و همچنین شورای شهر تهران نیز، جهت کمک به هر چه بهتر و بیشتر برگزار شدن طرح، ابراز علاقه‌مندی نموده‌اند.

و هم اکنون با عنایات خاصه شهدا هشتمین دوره از طرح درحالی در شرف برگزاری است که ظرفیت تقدیر از 15000 مادر شهید در سراسر کشور و همچنین کشورهای محور مقاومت از جمله چهار کشور  عراق، لبنان،  سوریه و  افغانستان فراهم آمده است.

همچنین پایگاه اینترنتی www.Arsh.ir  و کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام مادران آسمانی با نام @madaraneasemani جهت انعکاس اخبار و گزارشات طرح و دریافت نظرات و پیشنهادات شما آماده شده و سامانه ثبت نام اینترنتی طرح نیز در سایت عرش آماده ثبت نام داوطلبان شرکت در طرح می‌باشد.

مقام معظم رهبری

خانواده‏ ى شهيدان و ايثارگران از نظر تأثير و ارزش رفتار و حركت، فقط با خود شهدا قابل مقايسه هستند. زمينه‌اي براي انقلاب و گنجينه و سرمايه‌اي براي انقلاب بهتر از خانواده‌هاي شهدا نيست

گالری

تماس باما

 info [at] arsh.ir

 تلفن: 76700411-021

پشتیبانی فنی : 77736521-021

  اینستاگرام

  تلگرام